14 жовтня в селищі Онуфріївка відбувся мітинг до Дня захисників і захисниць України

Дата: 14.10.2021 14:47

В урочистий день присутні вшанували всіх, хто причетний до високого звання захисників України.

Для учасників АТО/ООС та тих, хто прийшов їх привітати прозвучали зворушливі пісні.

З вітаннями та словами вдячності оборонцям України виступив Онуфріївський селищний голова Віталій Береза. Віталій Миколайович нагородив подяками наших земляків-бійців з Онуфріївської громади, що брали участь у бойових діях на Сході України. Їх мужність та самовідданість закарбовано в пам'яті поколінь.

Хвилиною мовчання була вшанована світла пам'ять загиблих в зоні ООС героїв, серед яких є і наші земляки: Шевченко Дмитро, Пономаренко Сергій, Голєв Сергій.

В знак пошани присутні поклали квіти до пам'ятного знаку воїнам-землякам та пам'ятного знаку воїнам-афганцям і учасникам бойових дій АТО.

"Мільйони людей вірять, що небо нашої України буде мирним, адже його оберігають славні воїни, їм довіряють найдорожче, найсвітліше - оберігати мир!"