12 жовтня 2021 року головою Кіровоградської обласної державної адміністрації Марією Чорною було проведено онлайн-нараду

Дата: 13.10.2021 17:25

На нараді були розглянуті питання:

- Про стан епідемічної ситуації в області та проведення кампанії вакцинації населення в області.

- Про стан вирішення актуальних питань життєдіяльності районів та громад області.

Інформацію надавали: в.о. генерального директора державної установи Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України, головний державний санітарний лікар України Надія Оперчук та директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Рибальченко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

За результатом наради було рекомендовано: з метою запобігання поширенню респіраторної хвороби COVID-19 провести обов’язкове профілактичне щеплення працівників місцевих державних адміністрацій, органів виконавчої влади, закладів вищої, загальної середньої, у тому числі дошкільної, позашкільної освіти. А також, було повідомлено, що пасажирські перевезення у регіонах з "жовтим", "помаранчевим" чи "червоним" рівнем епіднебезпеки з 21 жовтня 2021 року будуть дозволені лише за умови наявності у всіх членів екіпажу та пасажирів документів про підтвердження проведених щеплень або документу, який підтверджує негативний результат обстеження на COVID-19.