Підписано меморандум про наміри щодо співпраці

Дата: 13.10.2021 09:45

12 жовтня 2021 року між Онуфріївською селищною радою Кіровоградської області, в особі селищного голови Віталія БЕРЕЗИ, який діє на підставі Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та приватним підприємством "РУДПРОМ-ПЛЮС", в особі директора Миколи КАРПЕНКА, який діє на підставі Статуту підприємства, підписано

МЕМОРАНДУМ ПРО НАМІРИ ЩОДО СПІВПРАЦІ.

Сторони спільно погодились та декларують наступне:

1. Сторони зацікавлені в успішній виробничій діяльності приватного підприємства "РУДПРОМ-ПЛЮС".
  2. Сторони спільно працюватимуть над створенням як мінімум п'ятдесяти нових робочих місць.
  3. Онуфріївська селищна рада готова надавати підтримку приватному підприємству "РУДПРОМ-ПЛЮС" у вирішенні дозвільних питань.
  4. Приватне підприємство "РУДПРОМ-ПЛЮС" готове забезпечувати розвиток інфраструктури с. Деріївка та сіл Придніпров'я, виступати партнером Онуфріївської селищної ради у реалізації соціальних проектів на території Онуфріївської громади.

Майже після тридцятирічної перерви відновлено роботу гранітного кар'єру в селі Деріївка. Приватним підприємством "РУДПРОМ-ПЛЮС" отримано відповідні ліцензії та дозвільні документи і нині завершуються підготовчі роботи до початку видобутку.