Засідання комісії з питань техногенно-епідеміологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 12.10.2021 16:41

11 жовтня відбулось засідання комісії з питань техногенно-епідеміологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій було розглянуто наступні питання:

1. Про початок осінніх канікул в закладах освіти Онуфріївської селищної ради.
  2. Про підготовку закладів освіти Онуфріївської селищної ради до осінньо-зимового опалювального сезону 2021/2022 року.

На засіданні комісії прийнято рішення:

• встановити термін осінніх канікул в закладах освіти громади з 18 по 29 жовтня, в зв'язку з високим рівнем захворюванності на ГРВІ серед учнів;
  • визнати стан підготовки закладів освіти Онуфріївської селищної ради до осінньо-зимового опалювального сезону 2021/2022 року задовільним;
  • рекомендувати відділу освіти забезпечити початок опалювального сезону відповідно до розпорядження селищного голови від 01 жовтня 2021 року №207-р "Про початок опалювального сезону 2021/2022 року для бюджетних установ, підприємств та організацій різних форм власності на території селищної ради".