Онуфріївщина на Міжнародній агропромисловій виставці AGROEXPO-2021

Дата: 02.10.2021 15:23

З 29 вересня по 02 жовтня 2021 року у м.Кропивницький проходить Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO-2021.

Онуфріївська територіальна громада представляла свій культурний, економічний та туристичний потенціал у складі Олександрійського району 30 вересня 2021 року

В павільйоні «Тваринництво» філією «Онуфріївськиий кінний завод № 175» ДП «Конярство України» було представлено коней чистокровної верхової породи.

У рамках «Покровського ярмарку» селищною радою було представлено продукцію, вироблену фермерськими господарствами та фізичними особами-підприємцями, що провадять свою діяльність на території громади. Свою продукцію представили підприємці:

• Литвин А. (борошно в різній розфасовці),
  • Шиба О. (копчена та в’ялена риба),
  • Новохатько О. (копчені та в’ялені соми),
  • Самброс І. (хліб), Скриль О. (яблучні чіпси),
  • Нурхаметов С. (питна вода «Павлиська»),
  • Головченко Н. (крафтові сири),
  • Бородін С. (мед і медову продукцію),
  • Павленко О. (мед і медову продукцію),
  • Полив’яний В. (вироби із лози),
  • Чернявська О. і Трікашова О. (вироби декоративно – ужиткового мистецтва),
  • ФГ Лю В.В. (овочева продукція),
  • ФГ «ВЛАТА» (полуниця),
  • ТОВ «Куцеволівські сади» (яблука),
  • ТОВ «СІ ЕФ ПІ» (живі креветки та раки),
  • Дідченко Р.Б. (вироби з заліза).

Музичний супровід презентації громади було представлено творчою делегацією базового будинку культури.

Онуфріївська селищна рад висловлює щиру подяку керівникам агроформувань та підприємцям громади – СТОВ «Родіна», СФГ «Костянтинівське», філії ТОВ «Верес», ТОВ «Нива», ФГ «Весна», ФГ «Мазуркевича», ФГ Гомовича, ФГ «Житниця - М», ТОВ Люліна С.І., ФГ «Підлісне», ФГ Погрібного Р.О., ФГ Погрібного І.А., ФГ Коваленка, ФГ «Авангард-Т», ПП «Овен», ФГ «Майське-СВ», ФГ «Василівське агро», ФГ «Кривошлика», ПП «Возбор», ФГ «Маяк», ФГ «Арта-2005», ФГ «Престиж Агро 2012», ФГ «Журавлі », ФГ Сироти О.Ф., СФГ «Труд», ФГ «Майгорове», СФГ «Славутич», ФГ Пузь Ю.М., ТОВ «Успенський рибгосп», Кушнір Л. та іншим, які надали матеріальну допомогу у підготовці до участі у виставці.

На традиційному конкурсі "Гарбуз-велетень" цього року було встановлено новий рекорд гарбуза - 80 кг.

Учасники та відвідувачі виставки та Покровського ярмарку отримали багато приємних вражень.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису