Привітання селищного голови Віталія Берези з Днем працівників освіти

Дата: 03.10.2021 08:00

Шановні працівники та ветерани освітянської ниви!

На початку золотої осені ми відзначаємо Ваше професійне свято – прийміть щирі вітання з Днем працівників освіти!

Завдяки Вашій праці - молодь пізнає навколишній світ, здобуває необхідні знання, проявляє свої таланти. Ви даруєте їм надію і допомагаєте розправити крила для великого польоту довжиною в життя.

Особливі вітання педагогічним працівникам, які сьогодні на заслуженому відпочинку. Низький уклін Вам за вагомий внесок у розвиток освіти. Ваші мудрість і знання зберегли і примножили найкращі традиції галузі, возвеличили знання вчитель – провідника вічних цінностей.

Бажаю вам міцного здоров’я, любові і поваги ваших учнів, родинного щастя! Нехай і надалі ваші доброта, мудрість та витримка високо цінуються і повертаються любов’ю вихованців. Хай ваші глибокі серця будуть, як завжди, відкритими і чесними, ваші думки - добрими, ваші справи - успішними.

З професійним святом!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА