Інформація про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів Онуфріївської селищної територіальної громади станом на 28.09.2021

Дата: 29.09.2021 17:36

Проведення та періодичність оновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів передбачені статтями 13 та 18 Закону України «Про оцінку земель». Вказані роботи відносяться до заходів першочергового значення, що впливають на дохідну частину місцевих бюджетів.

З метою організаційного та методичного забезпечення проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Держгеокадастром України ведеться Довідник показників нормативної грошової оцінки земель населених пунктів по всіх регіонах України. За даними Довідника у 2021 - 2021 роках, з метою дотримання термінів періодичності проведення нормативної грошової оцінки земель,  визначених нормою статті 18 Закону України «Про оцінку земель» (не рідше ніж один раз на 5 – 7 років) необхідно укласти договори на виконання робіт з нормативної грошової оцінки земель 6 населених пунктів Онуфріївської селищної територіальної громади, а саме: смт Онуфріївка, с. Василівка, с. Солдатське, с. Павловолуйськ, с. Успенка, с. Ясинуватка, с. Деріївка.

На стадії розробки знаходиться технічна документація з нормативно грошової оцінки земель таких населених пунктів, а саме: с. Вишнівці, с. Лозуватка, с. Куцеволівка, с. Омельник, с. Байдакове, с. Дача.

Загалом у 2020 році затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель 8 населених пунктів Онуфріївської селищної територіальної громади (с. Попівка, с. Калачівка, с. Костянтинівка, с. Любівка,с. Млинок, с. Морозівка, с. Петрівка, с. П’ятомиколаївка), а у 2021 році – по 2 населених пунктах (с. Марі’ївка, с. Федорівка).

Триває процес внесення відомостей до Державного земельного кадастру щодо адміністративно-територіальних одиниць, а саме внесено відомості про нормативну грошову оцінку   1 населеного пункту – с. Зибкове.

Необхідно внести відомості до Державного земельного кадастру про нормативну грошову оцінку 11 населених пунктів Онуфріївської селищної територіальної громади           (с. Камбурлівка, с. Попівка, с. Калачівка, с. Костянтинівка, с. Любівка, с. Млинок,                  с. Морозівка, с. Петрівка, с. П’ятомиколаївка, с. Мар’ївка, с. Федорівка).