Вітання ювіляра!

Дата: 27.09.2021 17:13

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Онуфріївської селищної ради продовжує добру традицію вітати ювілярів.

27 вересня 2021 року до жительки села Куцеволівка, підопічної відділення соціальної допомоги вдома, Полової Олександри Іванівни, завітали заступник голови Кіровоградської обласної ради Вадим Волканов, Онуфріївський селищний голова Віталій Береза, фахівець із соціальної допомоги вдома відділення соціальної допомоги вдома Світлана Нагайченко, соціальний працівник відділення соціальної допомоги вдома Тетяна Церпіш та соціальний робітник Олена Артеменко, щоб привітати її з 85 – річчям.

Всі присутні на ювілеї Олександри Іванівни, висловили теплі слова привітання, побажавши їй стабільного здоров’я, кожен новий день зустрічати з посмішкою та натхненням, довгих років життя, добробуту та невичерпної енергії, вручивши ювілярці квіти та подарунки.

Олександра Іванівна була дуже вдячна за привітання та приділену їй увагу.