Привітання селищного голови Віталія Берези з Всеукраїнським Днем бібліотек

Дата: 30.09.2021 08:00

Шановні працівники бібліотек!

Прийміть щирі вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

З давніх часів бібліотеки були храмами книги, острівцями духовності й культури, збирачами історичної і культурної спадщини, а їх працівники - лікарями людських душ.

Сьогодні бібліотеки сприяють реалізації прав громадян на вільний доступ до інформації, до здобутків національної та світової культури.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі. Саме Ви допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Ваша відповідальна справа відкриває нам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості та знань!

Висловлюю Вам вдячність за благородну діяльність, бажаю творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у Вашій просвітницькій справі!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА