Восьма сесія Онуфріївської селищної ради

Дата: 24.09.2021 15:44

24 вересня 2021 року відбулась восьма сесія Онуфріївської селищної ради.

В роботі сесії взяло участь 22 депутати селищної ради.

На сесії розглянуто ряд питань, а саме:

1. Про затвердження Положення про Почесну Грамоту, Грамоту, Подяку та Вітальний лист Онуфріївської селищної ради.
  2. Про затвердження Положення про порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що належать до комунальної власності Онуфріївської селищної ради.
  3. Про визначення замовником будівельних робіт департамент капітального будівництва та інвестиційної діяльності Кіровоградської обласної державної адміністрації по об’єкту «Реконструкція очисних споруд потужністю 65 м3/добу в сел. Онуфріївка Кіровоградської області. Коригування.»
  4. Про включення до Переліку другого типу об’єктів комунального майна нежитлового приміщення для передачі в оренду.
  5. Про затвердження Положення про порядок призначення, виплату стипендій та грошових премій обдарованим дітям.
  6. Про підтвердження членства у Всеукраїнській асоціації громад.
  7. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Онуфріївської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.
  8. Про Прогноз бюджету Онуфріївської селищної територіальної громади на 2022 - 2024 роки.
  9. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24 грудня 2020 року №25 “Про бюджет Онуфріївської селищної територіальної громади на 2021 рік”.
  10. Про встановлення комунальному підприємству «Онуфріївка -Теплокомуненерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання.
  11. Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Онуфріївської територіальної громади.
  12. Про затвердження Програми забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2021 - 2025 роки.
  13. Про затвердження селищної програми проведення заходів на 2021 - 2025 роки.
  14. Про внесення змін в рішення № 1513 від 26.07.2021 року «Про програму цивільного захисту Онуфріївської селищної територіальної громади 2021 - 2025 роки».
  15. Про передачу частини майна селищної ради в оперативне управління закладу «Селищний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
  16. Про затвердження Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища Онуфріївської селищної територіальної громади на 2021 - 2025 роки.
  17. Про затвердження Положення про конкурс дитячої творчості «Вічний слід Учителя на землі».
  18. Земельні питання.
  19. Різне.

Всі питання розглянуті, прийняті відповідні рішення.