Привітання селищного голови Віталія Берези з Всесвітнім днем туризму

Дата: 27.09.2021 08:00

Шановні жителі громади!

Всіх любителів подорожей, активного відпочинку, його організаторів вітаю з Всесвітнім днем туризму!

Це свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись з щоденної буденної суєти в ліс, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які так багата наша улюблена земля!

Наша громада, з її історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами, багатою спадщиною та привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туризму. Я впевнений, основні здобутки туристичної галузі Онуфріївщини ще попереду. Треба багато і наполегливо працювати, аби туризм набув розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для нашої громади.

Щиро бажаю всім гарних емоцій і приємних вражень від подорожей, а працівникам цієї галузі хочу побажати успіхів та процвітання, адже саме завдяки їм люди отримують змогу насолодитись прекрасними світовими пам’ятками архітектури, відпочити у найекзотичніших куточках світу та отримати море радості від проведеної відпустки.

Нехай у Вашому житті завжди панує злагода та нехай Вас завжди переслідують лише приємні щасливі емоції!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА