Здійснено планову перевірку приватного закладу «Жива Перлина»

Дата: 23.09.2021 11:12

22 вересня 2021 року начальником служби у справах дітей селищної ради Людмилою Вакуленко та головним спеціалістом служби у справах дітей Юлією Філатовою, на підставі Закону України «Про охорону дитинства» та статті 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», здійснено планову перевірку приватного закладу Дитячий будинок змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку «Жива Перлина».

Метою перевірки була підготовка до опалювального сезону закладу, обстеження умов проживання дітей - вихованців, які перебувають у закладі. Також проведена роз’яснювальна робота з директором дитячого будинку Інною Катюженко щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією COVID - 19.