Звернення селищного голови Віталія Берези з нагоди Дня партизанської слави

Дата: 22.09.2021 08:00

Щорічно в Україні 22 вересня відзначають День партизанської слави.

Саме цей день вважається початком підпільно-партизанського руху в нашій країні. Це свято було засноване у 2001 році указом президента України для підтримки ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни 1941-1945 років.

Плине час, однак пам’ять про супротив та непокору ворогові у часи страшної війни житиме вічно. Безсмертний подвиг партизанів та підпільників назавжди буде для кожного з нас прикладом патріотизму, незламного духу та безмежної любові до рідної землі.

Історія воєн не знає жодного прикладу, коли народний рух опору досягав такого розмаху, організованості та ефективності, адже партизанський і підпільний рух в Україні за своїм значенням і масовістю став, по суті, другим фронтом у глибокому тилу ворога.

Низько вклоняємось тим, хто виборов нам право жити у вільній країні, виховувати дітей, втілювати нові ідеї в життя.

Нехай квітне і примножує свої багатства наша молода держава!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА