21 вересня 2021 року відбулось позачергове засідання виконкому Онуфріївської селищної ради

Дата: 21.09.2021 17:35

В його роботі взяли участь 24 члени виконкому.

На засіданні розглянуто два питання, а саме:

• про надання дозволу на видалення дерев;
  • про затвердження протоколу № 3 засідання селищної комісії з питань формування пропозицій щодо потреби у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімей та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Після обговорення по кожному питанню було прийняте відповідне рішення виконкому.

Після засідання виконкому селищний голова Віталій Береза провів апаратну нараду зі старостами територій, на якій були розглянути робочі питання, а саме: підготовка до опалювального сезону, передплата населення громади на місцеву газету «Придніпров’я» та стан підготовки до проведення Дня сіл.