«Хай небо буде мирним, а Україна – чистою!»

Дата: 17.09.2021 17:18

Сьогодні працівники Онуфріївської селищної ради, відділу освіти, відділу культури, туризму, молоді та спорту, відділу праці та соціального захисту, фінансового відділу, селищного центру соціальних служб, територіального центру соціального обслуговування, комунальних підприємств взяли участь в проведенні міжнародної акції Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». ЇЇ лозунг - «Хай небо буде мирним, а Україна – чистою!»

Локації, на яких проводилось масштабне прибирання території селища – це дамба в селищі Онуфріївка та ділянка біля автомобільної дороги на в'їзді в селище (від АЗС в напрямку селища Павлиш).

Дякуємо всім, хто підтримав і долучився до проведення Міжнародної акції! Початок зроблено! Приєднуйтесь!

Крокуємо до успіху разом!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису