Лісівники приймали святкові вітання

Дата: 17.09.2021 16:23

19 вересня в Україні відзначають День працівника лісу.

Напередодні свята Онуфріївський селищний голова Віталій Береза привітав лісівників державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство» з прийдешнім святом і побажав вагомих здобутків у професійній діяльності, натхнення від природи, міцного здоров?я, благополуччя, добробуту і стабільності. А також подякував за самовіддану та невтомну працю задля збереження лісових масивів нашої громади.

За сумлінну працю, професіоналізм, активну громадську діяльність грамотами Онуфріївської селищної ради були нагороджені п’ять працівників підприємства, а також два працівники - грамотами Олександрійської районної державної адміністрації.

Привітання з професійним святом лісівники отримали також від заступника голови обласної ради Вадима Волканова.