Святкові вітання з нагоди Дня рятівника

Дата: 17.09.2021 11:49

Сьогодні Онуфріївський селищний голова Віталій Береза завітав до особового складу 33-ї державної пожежно-рятувальної частини 2-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області.

Віталій Миколайович привітав всіх присутніх зі святом, висловив слова вдячності і поваги за їх відповідальну, мужню працю. А також побажав якомога менше тривожних викликів. міцного здоров`я, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів в їх небезпечній та відповідальній праці.

За сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, компетентність, відданість справі та з нагоди професійного свята п’ять працівників пожежно-рятувальної частини нагороджені грамотами Онуфріївської селищної ради та один працівник - грамотою Олександрійської районної державної адміністрації.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису