Привітання селищного голови Віталія Берези з Днем працівника лісу

Дата: 19.09.2021 08:05

Шановні працівники та ветерани лісової галузі Онуфріївської громади!

Щиро вітаю всіх, хто пов’язав свою долю з лісом, примноженням та використанням його невичерпних ресурсів з професійним святом – Днем працівника лісу.

Ліс – це живий скарб нашої планети, його раціональне і розумне використання дарує людям тепло і затишок, чисте повітря і гармонію, любов до усього живого.

Дякую усім працівникам галузі та ветеранам лісової служби за сумлінну та невтомну працю. Ви береже надбання природи від пожеж та негод, перебуваєте на варті незаконної вирубки та стихійних звалищ, захищаєте лісових мешканців від загибелі.

Від усієї душі бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров?я, благополуччя, добробуту і стабільності.

Вагомих здобутків вам у професійній діяльності, успіхів у реалізації задумів та натхнення від природи!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА