Привітання селищного голови Віталія Берези з Днем рятівника України

Дата: 17.09.2021 08:00

17 вересня – День рятівника України.

Щиро вітаю усіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника!

Працівники ДСНС гідно виконують поставлені перед ними завдання –приборкують пожежі, протистоять повеням, епідеміям, буревіям і зсувам грунту, вибухам газу і снігопадам, автомобільним та будь-яким іншим аваріям, а головне – рятують життя людей. Їх праця – це неоціненний подвиг людей цих мужніх професій, які з честю забезпечують надійний захист життя людей від вогню та стихії.

На Вас покладена надзвичайно почесна місія — охороняти безпеку та спокій жителів нашої громади. Кожен ваш тривожний виїзд - це випробування сили духу і професіоналізму, це врятовані людські життя.

Прийміть слова сердечної вдячності і поваги за Вашу відповідальну, мужню працю в ім’я захисту людей. Дозвольте, цього святкового дня побажати усім Вам якомога менше тривожних викликів. Переконаний, що ви й надалі віддано і сумлінно служитимете обраній справ!

Зичу Вам здоров`я, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА