Фестиваль "Українська паляниця"

Дата: 15.09.2021 11:08

З метою формування шанобливого ставлення до хліба та пов'язаним із ним народних традицій відбувся фестиваль "Українська паляниця".

На святі були присутні селищний голова Віталій Береза та начальник відділу освіти Наталія Кравченко, які привітали та побажали учасникам фестивалю бути завжди з Божим благословенням і батьківським хлібом.

Всі 11 закладів загальної середньої освіти громади якісно підготувалися та презентували свої роботи. За участь у конкурсі були нагороджені подяками.

Розділили І місце ????2 заклади: ОЗЗСО "Павлиський ліцей імені В.О.Сухомлинського" та ЗЗСО "Онуфріївська ЗШ І-ІІІ ступенів", які були нагороджені грамотами відділу освіти Онуфріївської селищної ради.

???? ІІ місце - ЗЗСО "Успенська ЗШ І-ІІІ ст.".

???? ІІІ місце - ЗЗСО "Василівська ЗШ І-ІІІ ст.".

Дякуємо учням, батькам та педагогам за підготовку до фестивалю.

переглянути всі фото