1 вересня 2021 року у ЗЗСО "Омельницька ЗШ І-ІІІ -ДНЗ"

Дата: 02.09.2021 14:52

Урочиста лінійка, присвячена Дню знань та початку нового навчального року, відбулася сьогодні, 1 вересня, на подвір’ї ЗЗСО "Омельницька ЗШ І-ІІІ -ДНЗ".

У святковому заході взяли участь учні, їх батьки, вчителі, керівництво школи та гості.

Директорка ЗЗСО "Омельницька ЗШ І-ІІІ -ДНЗ" Галина Марченко привітала школярів з початком нового навчального року і побажала їм реалізації найсміливіших планів та здійснення мрій.

Разом з тим, запрошені на святкування начальник відділу ЖКГ, містобудування, архітектури, цивільного захисту та екології Онуфріївської селищної ради Надія Бура та староста села Омельник Світлана Марченко, які привітали учнів зі святом та побажали здоровя, вчитись на відмінно, творити та досягати своїх цілей.

Тож перший день навчального року пройшов урочисто, енергійно, змістовно та цікаво. Нехай кожен наступний навчальний день буде таким же святковим та дає нам заряд бадьорості на цілий рік.

Зі Святом Знань!!!