Дата: 02.09.2021 14:45

Перше вересня – це не просто дата початку навчального року у всій країні. Це початок нових кроків до успіхів і поразок, перешкод і перемог. День Знань – це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

1 вересня у закладі загальної середньої освіти «Василівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» відбулося урочисто та святково, розпочалося традиційною шкільною лінійкою на тему «Здраствуй школо! Знову разом!». З вітальним словом до всіх присутніх звернулися в.о. директора Валентина Кравченко, секретар Онуфріївської селищної ради Любов Богдан, староста села Василівки Олександр Кривошлик. На завершення свята пролунав «перший дзвоник», де головні герої свята – первачки залишили лінійку першими. За ними всі школярі поспішали на перший урок.

Зі святом!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису