День Знань - одне із головних свят навчального року

Дата: 02.09.2021 14:14

Незабутнє свято

ДЕНЬ Знань - одне із головних свят навчального року, урочисте, хвилююче і відповідальне. Разом з тим, це свято об'єднує всю громаду - від найменших, тих, хто вперше йде до школи, і до старших, старшокласників - тих, хто стоїть на порозі дорослого життя.

Барвами осінніх квітів, усмішками вчителів, святковою атмосферою, свіжістю оновлених класів зустрічав своїх вихованців ЗЗСО "Онуфріївська ЗШ І-ІІІ ступенів".

Свято розпочалося із урочистої ходи учнів 11-го класу, які у супроводі класного керівника та першої вчительки вели за руки першокласників у шкільне життя.

Усіх присутніх з початком навчального року привітали директор школи, селищний голова - Віталій Береза, голова батьківської ради - Косенко Оксана, які побажали всім учням, батькам, вчителям міцного здоров'я, наполегливості та успіхів у навчанні.

Квіти, щирі слова вітань і запальний флешмоб шкільної родини - незабутній спогад Першого вересня.