"Все починається з першого дзвоника..."

Дата: 02.09.2021 14:09

Сьогодні він пролунав для учнів батьків та вчителів ЗЗСО «Зибківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».

З вітальним словом звернулися гості свята - начальник центру надання адміністративних послуг Онуфріївської селищної ради Людмила Красножон та староста села Зибкове Іван Глінкін, які привітали присутніх із початком нового навчального року та побажали, щоб він пройшов щасливо, результативно як для учнів, так і для педагогів. Подарували м'ячі від Онуфріївського селищного голови – Віталія Берези.

Директор школи Зоя Глінкіна відзначила досягнення учнів, вчителів та батьків у 2020/2021 навчальному році, вручила похвальні листи.

У дружній та невимушеній атмосфері тривало свято. Учні дарували присутнім вірші, пісні та запальні танці.

Позитивні емоції, море квітів, усміхнені обличчя дітей та сльозинки радості на очах батьків не залишили нікого байдужими.