Дата: 02.09.2021 14:00

Радісний осінній день, наповнений посмішками і квітами, свято для всіх дітей – 1 вересня. Урочистою лінійкою розпочалося Перше вересня для учнів ЗЗСО «Попівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ДНЗ». До виступу були запрошені гості свята заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Онуфріївської селищної ради Ірина Богдан, староста села Попівки Володимир Ришко та директор школи Ігор Тосик. По добрій традиції було вшанування загиблих в роки Другої світової війни та в зоні АТО/ООС хвилиною мовчання.

Після завершення лінійки батьки та діти запрошенні на майстер-класи: по художньому випалюванню на деревині, навчанню навичок дизайну по створенню букетів з квітів, нетрадиційне малювання підручними засобами «Я малюю Україну».

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису