Cвято Першого дзвінка у ЗЗСО «Деріївська ЗШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»

Дата: 02.09.2021 13:52

Для першокласників – це свято Першого дзвінка, а в цілому, свято початку нового навчального року, перш за все для учнів, вчителів, та батьків.

1 вересня 2021 року у закладі загальної середньої освіти «Деріївська ЗШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» відбулося урочисто та святково. Було багато вітань і побажань школярам, педагогам, батькам.

До виступу були запрошені гості свята керуючий справами виконавчого комітету Онуфріївської селищної ради Оксана Нестерова, староста села Деріївка Руслан Яцина та директор школи Олександр Олефір.

На лінійці приймали участь учні 11 класу та учні 1 класу. На честь Першого дзвоника ми отримали подарунки від відділу освіти Онуфріївської селищної ради – спортивний інвентар та від нашого спонсора Олександра Ковальчука.

Після закінчення святкової лінійки для учнів пролунав дзвінок на перший урок та була проведена перша нарада для вчителів.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису