1 вересня опорний заклад загальної середньої освіти «Павлиський ліцей імені В.О.Сухомлинського» гостинно відкрив двері для своїх учнів

Дата: 02.09.2021 13:45

Першого вересня опорний заклад загальної середньої освіти «Павлиський ліцей імені В.О.Сухомлинського» гостинно відкрив двері для своїх учнів. Перший день навчання традиційно розпочався урочистою лінійкою «Сріблястий дзвоник кличе нас знову в Країну Знань». На святі до великої шкільної родини влилися 45 першокласників.

Всіх школярів з Днем Знань привітали перший заступник Онуфріївського селищного голови Володимир Гамера, староста селища Павлиш Юрій Кушнір, директор закладу Валентина Деркач, які побажали дітям, батькам та вчителям успіхів у новому навчальному році.

Батьки першокласників благословили дітей на навчання короваєм та квітчастим рушником.

Учні 11-х класів зичили першокласникам, щоб їхня дорога до вершин знань була легкою, щоб вони успішно подолали всі перешкоди на ній. Казкові герої фіксики вручили всім ліцеїстам «сертифікат захисту» від дистанційного навчання.

І ось дзвінкоголосий шкільний дзвінок запросив дітей на перший урок:

Відкривай, ліцею, швидко двері,
Хай рушничком щастя стелиться поріг.
Сріблястий дзвоник кличе нас знову
В Країну Знань. Щасливих нам доріг.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису