1 вересня 2021 року у ЗЗСО «Млинківська ЗШ І-ІІІ ступенів»

Дата: 02.09.2021 13:28

1 вересня 2021 року у ЗЗСО «Млинківська ЗШ І-ІІІ ступенів» традиційно, по-родинному пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року. На святі були присутні начальник загального відділу Онуфріївської селищної ради Валентина Ошека та староста села Млинок Наталія Борщик.

У черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

Всього, що вмієш, і всього, що знаєш, за плечима не носити. Не лінуйтеся і не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайте свої таланти, творчість, здібності. Учіться бути мудрими, добрими і людяними.

Виростайте справжніми людьми!