1 вересня 2021 року у ЗЗСО «Куцеволівська ЗШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Дата: 02.09.2021 13:12

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний. Кожне місто і село ранком цього дня дихає хвилюванням і радістю, розквітає дитячими посмішками.

Цей день – перше вересня. І сьогодні він ясним осіннім промінчиком постукав у вікна всіх школярів, запрошуючи їх до школи. Шановні освітяни і батьки, любі школярі, сьогодні наше свято. Усі ми відзначаємо нині початок нового навчального року. Ми всі одна велика родина. Ми – брати і сестри не по крові, а по духу. А школа – наша мати, що нас ростить, навчає, виряджає на незвідані шляхи-дороги, а потім чекає, щоб порадіти нашим успіхам. Ось і сьогодні школа світиться щастям, бо на її поріг вернулися діти. В цей день наша дружня шкільна родина приймає у свої обійми першокласників, таких красивих, радісних і схвильованих! Тих, хто буде прославляти наш освітній заклад і наше село творчими досягненнями, спортивними рекордами, найкращими знаннями. А привітали всіх присутніх теплими словами та цінними подарунками начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Данілова А. Л., староста села Перепеляк Л. Г. та директор ЗЗСО Олефір С. П.

Нас зачекалась українська школа –
Сучасна, перспективна і нова,
Зібралося сьогодні друзів коло,
Ми чуємо немов її слова:
«Ласкаво просимо, ласкаво просимо!» –
Нам рідна школа щиро промовля,
«Ласкаво просимо, ласкаво просимо!» ,
Це рідний дім, обітниця моя!