Про проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території Онуфріївської селищної ради

Дата: 31.08.2021 09:36

Онуфріївське управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області повідомляє, що відповідно листа Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області № ПОВ-02/230 від 30.08.2021 року, наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 06.08.2021 року № 532 «Про організацію заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2021 році за допомогою авіації», з метою виконання плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних та паразитарних хвороб тварин на 2021 рік та враховуючи складну епізоотичну ситуацію щодо сказу тварин, у вересні 2021 року на території Кіровоградської області, планується проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу шляхом розкидання приманок з вакциною із літаків.