Привітання селищного голови Віталія Берези з Днем фізичної культури і спорту

Дата: 11.09.2021 08:00

Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени, шанувальники і вболівальники спорту!

Щиро вітаю Вас з Днем фізичної культури і спорту!

День фізичної культури і спорту – це свято, яке символізує велич сили духу, мужності і патріотизму, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу.

Зичу спортсменам нашої громади міцного здоров’я, наполегливості, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог! Хай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту!

Велика вдячність вчителям, тренерам, ветеранам фізкультурно-спортивного руху за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді!

Зі святом Вас!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА