Привітання селищного голови Віталія Берези з Днем Знань

Дата: 01.09.2021 08:00

Шановні педагоги, учні, студенти, батьки!

Щиро вітаю Вас із чудовим святом - Днем Знань!

Першовересень завжди був, є і буде хвилюючим днем для кожної людини. Це день радісних очікувань і надій, з якого починається шлях до світу знань і дивовижних відкриттів. Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Упевнений, що зерна науки дадуть добрі пізнання і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті. Вчіться, щоб знати, діяти, жити.

Окреме, дякую Вам, вельмишановні педагоги, за тепло сердець, виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України, та до людини, як найбільшої життєвої цінності. Бо саме Ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої громади.

Бажаю усім наснаги, здоров’я, мирного неба і добробуту! Щасти Вам!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА