«Туристичні магніти Кіровоградщини»

Дата: 26.08.2021 13:35

Друзі, маю гарну новину!

24 серпня Обласна універсальна наукова бібліотека імені Дмитра Чижевського презентувала в Кропивницькому проєкт «Туристичні магніти Кіровоградщини». До 30-ої річниці Незалежності України визначилися з 30-ма найпривабливішими обєктами для туристів -

до переліку затверджено і пам'ятку садово-паркового мистецтва "ОНУФРІЇВСЬКИЙ ПАРК"!

На Кіровоградщині проєкт реалізується під патронатом керівництва Кіровоградської ОДА та Кіровоградської обласної ради.

“Туристичні магніти” – одна з ініціатив Президента України. Вона покликана запровадити систему туристичної статистики, вдосконалити систему управління туристичною галуззю, діджиталізацію, створення реєстру суб’єктів туристичної діяльності та поліпшення інфраструктури туристичних об’єктів.

Перший крок зроблено - туристичні амбіції Онуфріївщини реалізуються!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА