В селі Мар'ївка відбулося потрійне свято

Дата: 22.08.2021 15:25

21 серпня 2021 року в мальовничому куточку нашої громади відбулося святкування - Дня села Мар'ївка. Від імені Онуфріївського селищного голови Віталія Берези з потрійним святом: з Днем села, з Днем Державного Прапора України та 30-ю річницею Дня Незалежності України всіх присутніх привітала керуюча справами виконавчого комітету селищної ради Оксана Нестерова.

Під час урочистої частини концертної програми було проведено процедуру нагородження жителів села в різних номінаціях, а саме:

• "Найстарший житель села" Василенко В. В.,
  • "Наймолодший житель села" Стьопін Д. О.,
  • "Двір зразкового порядку" Різниченко М. К.,
  • "За вагомий внесок у розвиток села" Смішко М. І.,
  • "30 років подружнього життя" Кучеренко Володимир та Наталія; Свіда Михайло та Тамара; Харченко Сергій та Олена.
  • Найтриваліший шлюб у подружжя Скорик Миколи та Ганни.

Подарунком від селищної ради стали 2 автономних вуличних ліхтаря, які були передані старості села Мар'ївка Івану Мишастому. Також Нестеровою Оксаною було зачитано привітання від Народного депутата Олеся Довгого з найкращими побажаннями для Мар'ївської громади. З щирими вітаннями до жителів села та гостей звернувся староста села Іван Мишастий, побажавши всім здоров'я, злагоди та добробуту.

Святковий концерт та чудовий настрій подарували глядачам аматори Зибківського будинку культури-філії. По закінченню концертної програми всі присутні мали змогу пригощатися смачною юшкою.