Привітання селищного голови Віталія Берези з Днем Незалежності та Днем Державного Прапора України

Дата: 23.08.2021 08:00

Шановні жителі Онуфріївської громади!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Незалежності та Днем Державного Прапора України!

Вже три десятиліття ми маємо свою історію – історію незалежної України. Актом проголошення незалежності, 30 років тому, Україна зробила свій вибір на користь демократичного розвитку та самостійності. Того дня втілилася віковічна мрія багатьох поколінь українців - їхнє прагнення бути господарями у власному домі та вільно жити у своїй суверенній державі.

Символом нашої незалежної Батьківщини є Державний прапор, – втілення національної єдності, честі та гідності. Його барви – блакить неба і зерновий лан знаходять теплий відгук у душі кожного з нас. Під ним український народ утвердив національну ідею про державність і самостійність. Під його кольорами найкращі сини України боронять її від ворога.

День Державного прапора та день Незалежності України - це не просто дати. Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю. Це дні, коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна із своїми державними символами. Низький уклін кожному, хто працює на благо України та захищає її на фронті!

З нагоди свят щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, успіхів та наснаги на довгі і щедрі літа. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі!

Слава Україні! Героям слава!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА