Святкові заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України

Дата: 20.08.2021 16:31

20 серпня, напередодні державних свят Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України, відбулись урочисті святкові заходи в селищі Онуфріївка.

Розпочалось святкове дійство біля Інформаційної дошки «Мій рідний край – моя громада». Право підняти Прапор було надано селищному голові Віталію Березі, який привітав жителів громади з нагоди Дня Державного Прапора України. Відбулось покладання квітів до пам’ятних знаків селища.

Патріотичну композицією «Квітни Україно – будь до віку вільна» подарували присутнім представники різних поколінь Онуфріївської громади, а флешмоб «Нам - по тридцять, як державі» виконали ровесники держави.

В цей же час в центральному сквері чекали гостей майстри декоративно - ужиткового мистецтва населених пунктів громади, які презентували свої вироби.

Продовженням святкових заходів був святковий концерт в базовому Будинку культури, де селищний голова Віталій Береза з нагоди 30 - ї річниці Незалежності України доповів про досягнення територіальної громади, привітав всіх присутніх зі святом та провів процедуру нагородження.

Свою майстерність і любов подарували гостям свята аматори народного мистецтва Онуфріївщини. Родзинкою концерту стало посвячення маленьких українців в козаки.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису  Фото без опису