Благодійна акція «З добром до земляків»

Дата: 19.08.2021 16:26

З нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України Онуфріївським селищним головою Віталієм Березою та очільницею Онуфріївського осередку Кіровоградської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Людмилою Горобець організовано акцію «З добром до земляків». Мета акції – надання благодійної допомоги сім’ям громади, які потребують соціальної уваги та підтримки.

Протягом тижня, який передує ювілейній даті Дня Незалежності України, Людмилою Горобець разом з старостами територій було вручено продуктові набори жителям населених пунктів громади з числа соціально незахищених категорій.

Сьогодні в акції взяв участь селищний голова Віталій Береза, який вручив продуктові набори і тепло привітав з прийдешнім святом жителів селища Онуфріївка.