Привітання селищного голови Віталія Берези із величним християнським святом Преображення Господнього – з Великим Спасом!

Дата: 19.08.2021 11:47

Шановні жителі Онуфріївської громади!

Прийміть найщиріші вітання із величним християнським святом Преображення Господнього – з Великим Спасом!

Це свято в Україні з давніх-давен більш знане, як Яблучний Спас. Віковічне християнське свято Спаса – свято земних благодатних плодів та хліба, свято нового урожаю.

Вітаю з цим світлим і по-справжньому великим святом! Нехай Преображення Господнє наповнить ваші серця добротою, любов’ю і прожене всі негаразди! Це світле свято, що дарує надію і віру, тому насолоджуйтесь ним, як насолоджуєтеся свіжими серпневими яблучками!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА