Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Онуфріївської селищної ради

Дата: 17.08.2021 13:11

Онуфріївська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  посадової особи органу місцевого самоврядування:

1.Головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій  селищної ради.

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, спеціаліста, бакалавра, без вимог до стажу роботи за фахом, вільне володіння державною мовою, вміння роботи на комп’ютері на рівні користувача, знання чинного законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії  селищної ради, такі документи:

1) письмову заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов'язаними з прийняттям на службу в  органи місцевого самоврядування та проходженням служби;

2) заповнену особову картку форми №П-2ДС з відповідними додатками (автобіографія, трудов адіяльність);

3) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5) електронну декларацію, як кандидата на посаду передбачену Законом України "Про запобігання корупції";

6) копію паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

7)копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

8) письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї (нього) не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї (нього) відповідно до зазначеного Закону (Додаток 2 до Положення).

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до відділу бухгалтерського обліку і звітності та управління персоналом селищної ради за адресою: 28100, Кіровоградська область, Олександрійський район, смт Онуфріївка, вул. Центральна, буд. 11.

Телефон для довідок: 097 161 09 78                 .

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.