Проведено планову рейд - перевірку сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах

Дата: 10.08.2021 08:27

06 серпня 2021 року начальником служби у справах дітей селищної ради Людмилою Вакуленко, головним спеціалістом служби у справах дітей селищної ради Юлією Філатовою, старшим інспектором із ювенальної превенції СЮП Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області Іриною Ковтун та провідним фахівцем із соціальної роботи селищного центру соціальних служб Оленою Сосою, проведено планову рейд - перевірку сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах і проживають на територіях сіл Млинок, Успенка, Куцеволівка та Деріївка. До участі в перевірці сімей було залучено старост територій.

В ході перевірки батькам роз’яснено їх обов’язки щодо виховання дітей, забезпечення належних умов для проживання, навчання, фізичного та морального розвитку.