Дата: 09.08.2021 14:46

9 серпня відбулась планова нарада з керівниками структурних підрозділів та служб Онуфріївської селищної ради, під головуванням селищного голови Віталія Берези та першого заступника Володимира Гамери. Керівники служб відзвітували про проведену роботу та обговорили нагальні питання. Селищний голова закликав працівників медустанов проводити інформаційну роботу серед населення щодо необхідності прискорення вакцинації від Covid-19. На даний час Онуфріївщина має одні з найкращих показників вакцинації, але недостатня кількість щеплених осіб серед працівників окремих закладів, наприклад закладів освіти, може спричинити труднощі в їх функціонуванні (школярі будуть навчатись в дистанційному режимі). Селищний голова доручив відповідальним провести повну підготовку закладів освіти до початку навчального року. Також було розглянуте питання щодо усунення проблем з вуличним освітленням та забур'яненням прибудинкових територій.

Було наголошено на проведенні підготовки до заходів, що відбудуться найближчим часом, зокрема святкування Дня Незалежності України, Дня селища, Дня фізичної культури і спорту, Дня Знань та AgroExpo.