Привітання селищного голови Віталія Берези з Днем військ зв’язку України

Дата: 08.08.2021 08:10

8 серпня Україна відзначає День військ зв’язку і це свято є свідченням заслуг та оцінки праці багатьох поколінь професіоналів військового зв’язку, їх ролі у забезпеченні обороноздатності України.

Війська зв’язку - важлива складова всього складного військового механізму, адже саме вони забезпечують інформаційну безпеку. Завдання, які ставляться перед військами зв’язку сьогодні, відповідальні та складні, і вимагають від особового складу високого професіоналізму, організованості та дисципліни. Гідно та професійно зв’язківці несуть відповідальну місію, налагоджуючи зв’язок для координації дій підрозділів Збройних сил України.

Вітаю військовослужбовців Військ зв’язку Збройних Сил України з професійним святом!

Добра Вам, здоров’я та родинного благополуччя, нових успіхів в ім’я розвитку України та зміцнення її обороноздатності!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА