Ні пуху, ні пера!

Дата: 02.08.2021 15:03

Відповідно до статті 19 Закону України "Про мисливське господарство та полювання" 07 серпня 2021 року о 18 годині відкривається сезон полювання на пернату дичину. Закінчується - 26 грудня 2021 року.

Кожен, хто любить цей вид активного відпочинку, вже нині готується до зустрічі з природою. Для справжнього мисливця великим задоволенням є перш за все спілкування з природою, а не кількість відстріляної птиці. Тож, звертаємось до кожного, хто йде з рушницею на полювання, з проханням по-господарськи ставитись до фауни нашого краю!

Слід пам'ятати правила техніки безпеки:

- суворо забороняється стріляти в чагарниках по невидимій цілі, шелесту чи шуму, по дичині при її польоті нижче росту людини;

- забороняється передавати рушницю в чужі руки;

- забороняється брати незареєстровану зброю.

Треба піклуватись про те, щоб кожен член товариства дотримувався вимог мисливської етики. Днями полювання є субота, неділя та середа. Норма добування одним мисливцем в день не повинна перевищувати:

гусей - 3 шт., качок - 5 шт., лисок - 6 шт., голубів - 10 шт., перепелів - 15 шт.

Вирушаючи на полювання, мисливець повинен мати при собі наступні документи:

мисливський квиток, відстрільну картку, посвідчення мисливця, контрольну картку та дозвіл на носіння та зберігання зброї.

Також, неодмінно слід дотримуватись техніки безпеки, в тому числі пожежної.

Кожне полювання стає своєрідним іспитом зрілості мисливця, його честі та порядності!

Вдалих полювань!

Мисливознавець ДП "Онуфріївський лісгосп"
Володимир Сулима

Голова президії Онуфріївської організації УТМР