02 серпня 2021 року селищний голова Віталій Береза провів нараду, на якій розглянуте питання відкриття сезону полювання 2021 – 2022 року

Дата: 02.08.2021 13:44

02 серпня 2021 року селищний голова Віталій Береза провів нараду за участі представників Українського товариства мисливців та рибалок, сектору поліцейської діяльності № 1 (смт. Онуфріївка) відділення поліції № 1 (м. Світловодськ) Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області , Олександрійського районного управління ГУ ДСНС України в Кіровоградській області, ДП "Онуфріївське лісове господарство", на якій розглянуте питання відкриття сезону полювання 2021 – 2022 року.

Віталій Миколайович привітав мисливців громади з початком сезону полювання, який розпочинається з 18.00 години 7 серпня та побажав міцної руки, прицільного ока, вдалих пострілів та гарних трофеїв.

Селищний голова поставив завдання перед відповідними службами - об’єднати зусилля працівників поліції та служби надзвичайних ситуацій, проводити патрулювання місць святкування відкриття сезону полювання, виконання вимог техніки безпеки та дотримання протипожежних правил.