02 серпня 2021 року селищний голова Віталій Береза провів нараду, на якій розглядалося питання підготовки до опалювального сезону

Дата: 02.08.2021 12:52

02 серпня 2021 року селищний голова Віталій Береза провів нараду з заступниками селищного голови, начальниками відділу освіти, відділу культури, туризму, молоді та спорту селищної ради та директором КП «Онуфріївка – Теплокомуненерго» , на якій розглянуте питання підготовки до опалювального сезону.

На нараді було проаналізовано стан підготовки до опалювального сезону 2021-2022 року закладів загальної середньої освіти та закладів культури. Селищний голова доручив керівникам структурних підрозділів селищної ради забезпечити проведення відповідних заходів по завершенню підготовки до осінньо-зимового періоду.

Окрім того, було наголошено на забезпеченні контролю заходів пожежної безпеки в закладах освіти.