Питання, які піднімались на зустрічі з жителями Сметанівки вирішуються

Дата: 28.07.2021 16:40

Нещодавно відбулась зустріч керівництва Онуфріївської селищної ради з жителями селища Павлиш (а саме Сметанівки), на якій були підняті питання щодо освітлення вулиць та розчистки містка і водовідвідних канав по вулицях Перемоги і Гагаріна.

За дорученням селищного голови Віталія Берези в короткий термін було здійснено заміну 6-ти лампочок та 3-х фотореле. Проведено перевірку забур’янення присадибних ділянок і прилеглих до них територій, складено 6 протоколів за порушення правил благоустрою.

27 липня розпочались роботи по розчистці водовідвідних канав. Згідно укладеного договору з селищною радою, роботи по розчистці канав виконує підприємець Сергій Зайвий.

Питання, які піднімались на зустрічі з жителями Сметанівки вирішуються. Рухаємось далі!