Відбулася позачергова сьома сесія Онуфріївської селищної ради

Дата: 26.07.2021 14:59

26 липня 2021 року відбулась позачергова сьома сесія Онуфріївської селищної ради. В роботі сесії взяло участь 19 депутатів селищної ради.

На сесії розглянуто ряд питань, а саме:

1. Про затвердження штатного розпису комунальної організації «Педагогічно-меморіальний музей В.О. Сухомлинського Онуфріївської селищної ради Кіровоградської області».

2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 26 січня 2021 року № 39 «Про надання згоди на безоплатну передачу з державної до комунальної власності Онуфріївської селищної ради цілісних майнових комплексів та іншого рухомого і нерухомого майна».

3. Про затвердження розпорядження селищного голови від 13 липня 2021 року №143-р.

4. Про затвердження плану зонування території (зонінг) селища Онуфріївка Олександрійського району Кіровоградської області.

5. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24 грудня 2020 року №25 “Про бюджет Онуфріївської селищної територіальної громади на 2021 рік”.

6. Про внесення змін до рішення № 403 від 02 квітня 2021 року «Про програму цивільного захисту Онуфріївської селищної територіальної громади 2021-2025 роки».

7. Про внесення змін до рішення Онуфріївської селищної ради від 02 квітня 2021 року № 378 «Про затвердження Положення про проведення конкурсного відбору та порядок призначення на посади керівників закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності Онуфріївської селищної ради».

8. Про затвердження актів приймання-передачі майна комунальної власності селищної ради.

9. Про внесення змін до рішення Онуфріївської селищної ради від 02 квітня 2021 року № 393 «Про створення комунальної організації «Педагогічно-меморіальний музей В.О. Сухомлинського Онуфріївської селищної ради Кіровоградської області», затвердження його статуту».

10. Земельні питання.

Всі питання розглянуті, прийняті відповідні рішення.