Звернення Онуфріївського селищного голови Віталія Берези до відвідувачів Онуфріївського дендропарку

Дата: 23.07.2021 15:39

Друзі!

На території нашої громади нам пощасливилось мати чудове місце відпочинку, пам'ятку з історією та туристичним потенціалом - Онуфріївський дендропарк. Кожен з нас щоденно або час від часу є його відвідувачем, і, мабуть, кожному хотілось би бачити його в якнайкращому стані.

Нажаль, з року в рік руками вандалів руйнуються елементи садово-паркової архітектури, ламаються насадження, засмічується територія. Прикро усвідомлювати, що люди не цінують працю інших та можливість проводити вільний час в мальовничій та доглянутій рекреаційній зоні.

Я закликаю кожного проявляти соціальну відповідальність, повагу, усвідомленість! Не залишати сміття та багаття після пікніку, не ламати альтанки, столики, лавки та дитячі майданчики, не шкодити зеленим насадженням, не залишати на стінах будівель написи. Завдання дорослих - застережити від цього дітей та молодь.

Не закарбовувати негарну пам'ять про себе в історії нашої громади. Натомість, підтримувати порядок та мати змогу насолождуватись охайним селищним середовищем!

Найкращій громаді - найгарніший парк!

З подякою до небайдужих та відповідальних жителів

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА