Привітання селищного голови Віталія Берези з Днем бухгалтера

Дата: 16.07.2021 08:00

Шановні бухгалтери Онуфріївської громади!

Від Вашої відповідальної професії залежить злагоджена робота різноманітних сфер господарства громади, адже саме Ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряєте фінансовий пульс громади. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки громади та держави загалом.

Прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Бажаю Вам міцного здоров’я та родинної злагоди, прихильності долі на довгі роки і людської шани. Нехай мудрими будуть Ваші дії, праця приносить тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється щастям і радістю!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА