Привітання селищного голови Віталія Берези з Днем українських миротворців

Дата: 15.07.2021 08:42

Це свято є свідченням глибокої поваги громадян України до учасників миротворчих операцій.

Сьогодні, як ніколи, миротворча діяльність є вкрай важливим засобом збереження миру та стабільності в неспокійних регіонах нашої планети. Беручи активну участь у миротворчій діяльності в багатьох країнах світу, українські миротворчі підрозділи стали невід’ємною складовою миротворчих сил ООН. Особливо хочеться привітати всіх тих, хто відстоює територіальну цілісність нашої держави та боронить від ворога її кордони. Сьогодні, ви стали миротворцями і на своїй землі.

Висловлюю подяку українським миротворцям за те, що ризикуєте життям заради забезпечення миру у найбільш небезпечних місця

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА